dedeman Loyal Club

S.S.S

Dedeman Loyal Club

S.S.S

www.dedemanloyalclub.com adresinden ‘üye ol’ kısmına tıklamanız ve istenilen bilgileri eksiksiz girmeniz yeterlidir. Dilerseniz Dedeman otellerinde konakladığınız esnada resepsiyon görevlisinden sizi kaydetmesini de isteyebilirsiniz. Üyelik bilgileri sırasında paylaştığınız cep telefonunuza veya e-posta adresine gelen üyelik numarası ve şifrenizi içeren onay mesaj aracılığıyla üyelik aktivasyonunu yapmanız gerekmektedir.

Sadece kişiye özeldir ve devredilemez.

www.dedemanloyalclub.com adresine giriş yaparak, üyelik için gerekli bilgileri ilgili alanlara doldurarak, cep telefonunuza veya e-mail adresinize gelen olduktan aktivasyon kodunu ilgili alana yazarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Hesabınız aktivasyonu tamamlandığında sanal kartınız otomatik oluşturulur.

Sadece Dedeman Loyal Club kartına sahip üyeler, Dedeman Hotels & Resorts International otellerinde yapacakları nitelikli konaklamalarda oda ücreti üzerinden her bir Euro harcama için 10 Loyal Puan kazanır. Aynı odada kalan iki veya daha fazla kişinin kartı olması halinde, resepsiyon tarafından fatura ayırma işlemi yapılarak fatura tutarı belirttiğiniz oranlarda kartlarınıza puan olarak yansıtılacaktır. Yalnız birinin kartı olması durumunda, puan kazanma işlemi ancak kartı olan kişi tarafından gerçekleştirilir.

Konaklamalarda puan kazanımından faydalanmak için Rezervasyonların koşulları sağlayan fiyatlar üzerinden yapılması gerekmektedir. Şart koşulan fiyatlar; günün en iyi oda fiyatı, anlaşmalı şirket fiyatları veya uzun dönem konaklama fiyatları dahilinde gerçekleşir. Daha fazla bilgiyi rezervasyon esnasında alabilirsiniz

Check-in esnasında veya check-out işlemi tamamlanmadan önce üyelik bilgilerinizi resepsiyon bölümüne ibraz etmeniz gerekmektedir. Puanlarınız check-out işleminizi gerçekleştirdikten 1 gün iş günü sonra otomatik olarak veri tabanına işlenecektir.

Puanlarınızla dilediğiniz otelde ‘ödül konaklaması’ gerçekleştirebilirsiniz. Ödüllerin kullanımı, rezervasyon sırasında otellerdeki müsait olma durumuna tâbidir.

Sadece kişiye özeldir ve devredilemez.

Ödül konaklama kahvaltı dahil çift kişilik standart odalar için geçerlidir.

Dedeman otellerinde ödül konaklama talebinden bulunmak için aşağıda detaylarını bulunan otel markalarına ait puanları biriktirmiş olmanız gerekmektedir. Dedeman Hotels & Resorts International otellerinde daha çok konaklayın, daha çok puan kazanın. POINT Hotel Brand 6000 ReadytoStay by Dedeman 7000 Rest by Dedeman 8000 Rest & More by Dedeman 9000 Park Dedeman / Smart by Dedeman 15000 Dedeman 20000 Collection

Birden fazla oda rezervasyon yaptırmanız veya kendi odanız haricinde başka odaların masraflarını ödemeniz durumunda, yalnızca üye olarak konakladığınız oda ücretine ait puan kazanımı gerçekleşecektir.

Dedeman Loyal Club sisteminde 3 çeşit üyelik tipi bulunmaktadır: Advantage Card, Plus Card ve Elite Card.

Dedeman Loyal Club sistemine üye olan misafirler, kaydoldukları tarihten itibaren Advantage Card üyeliğine hak kazanırlar. Bu hak ömür boyu geçerlidir. Dedeman Loyal Club hesabınıza giriş yaparak, puan durumunuzu kontrol edebilir ve konaklama detaylarınıza erişebilirsiniz.

Dedeman Loyal Club Plus Card üyeleri 12 aylık takvim dönemi içinde 25 gece konaklama yaparak Dedeman Loyal Plus Card sahibi olmaya hak kazanacaklardır. Dedeman Loyal Club hesabınıza giriş yaparak, puan durumunuzu kontrol edebilir ve konaklama detaylarınıza erişebilirsiniz.

Kartların son kullanım tarihi yoktur, ancak statü puanları aşağıda belirtilen şekilde iptal edilir; Loyal Advantage Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 12 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir. Loyal Plus Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 18 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir ve kart statüleri bir alt kategoriye alınır. Loyal Elite Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 24 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir ve kart statüleri bir alt kategoriye alınır.

Dedeman Loyal Club üyesi olarak kazanılan ayrıcalıklar kişiye özeldir ve devredilemez. Üyeler için, üyelik düzeyleriyle ilişkili olarak daha geniş ayrıcalıklar ve hizmetler sunulur. Üyelik düzeyine göre güncellenmiş ayrıcalıklar listesinin tamamı için, lütfen internet sitemizi ziyaret edin Belirli ayrıcalıklar otellerin müsaitlik durumuna göre geçerlidir ve belirli zamanlarda belirli lokasyonlar için geçerli olmayabilir.

Kazanılan puanlarınızla istediğiniz otelde müsaitlik durumuna göre ücretsiz ödül konaklama imkânından ve kart statünüze göre ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Resepsiyonda özel check-in Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %10 indirim

Resepsiyonda özel check-in Otel Genel Müdürü tarafından isme özel yazılmış Hoş Geldiniz Mektubu Erken Check-in ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak) Geç Check-out ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak) Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %15 indirim

Rezervasyon önceliği Resepsiyonda özel check-in Bir üst kategori odaya geçiş imkanı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak) Otel Genel Müdürü tarafından isme özel yazılmış Hoş Geldiniz Mektubu Erken Check-in ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak) Geç Check-out ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak) Odalarda Vip 2 set-up sunumu Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %15 indirim

Kullanım Koşulları için tıklayınız.

Dedeman Loyal Club üyesi olarak, sizin için seçilen özel fiyatlardan ve promosyonlardan yalnızca www.dedemanloyalclub.com sitesine giriş yaparak yararlanabilirsiniz. Profil bilgileriniz rezervasyon formlarına otomatik şekilde geleceği için Dedeman Loyal Club üyesi olarak online rezervasyon yaptırmak çok daha kolay olacaktır.

Dedeman Loyal Club web sitesinden hesabınıza giriş yaparak online talepte bulunabilir ya da çağrı merkezimiz (+90 216 251 45 40) ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Dedeman Loyal Club web sitesinden hesabınıza giriş yaparak mevcut rezervasyonunu online iptal edebilir ya da çağrı merkezimiz (+90 216 251 45 40) ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Dedeman Mobil Uygulamasını İndirin! Fırsatları cebinize taşıyın...
;
Şifrenizi mi Unuttunuz?
Hesabınıza yeniden girebilmeniz için telefonunnuza veya e-mail adresinize doğrulama kodu göndereceğiz.